2012 m. rugpjūčio 22 d., trečiadienis

Sagė-smeigė aukso spalvos


Sagė: ilgis 7,5cm., stiklo karoliukai. Nr. K 3 000 517.

Sagė-smeigė


Sagė

"Akis"

Žiedas, reguliuojamas, žalvaris, stiklo akutė. Nr. 3 000 172.

Safyro mėlis

Žiedas,reguliuojamas dydis, žalvaris, stiklo akutė. Nr. 3 000 171.

Medinis žiedas

Žiedas, medinis, stiklo akutė. Nr. 3 000 177.

Emerald

Auskarai:ilgis 3cm., žalvaris, stiklo lašas. Nr. 3 000 181.


Kolekcija "Klasika"-komplektas "Snieguolė"


Auskarai:ilgis 3,5cm., pasidabruotos detalės, stiklo karoliukai. Nr. K 3 000 511.

Vėrinys:ilgis 48+8cm., pasidabruotos detalės, stiklo karoliukai. Nr. K 3 000 510.

"Panelė"

Apykojė:ilgis 27cm., pasidabruotos detalės, perliukai. Nr. 3 000 195.

Bermuda blue-auskarai

Auskarai:ilgis 7cm., sendinto metalo detalės, swarovski kristalai.Nr. 3 000 162.

Tigro akis-auskarai

Auskarai:ilgis 3,5cm., žalvario detalės, tigro akis.Nr. 3 000 161.

Rinkės

Auskarai:ilgis 6 cm., sidabruotos detalės, stiklo karoliukai. Nr. 3 000 144.

2012 m. rugpjūčio 21 d., antradienis

Agato auskarai

Auskarai:ilgis 5cm., agatas, žalvario detalės. Nr. 3 000 157.

Agato žiedas

`Žiedas:reguliuojamas, agatas,žalvarinis. Nr. 3 000 156.

Juodoji tulpė

Auskarai:ilgis 5,5cm., vario detalės, akrilinės gėlytės. Nr. 3 000 154.

Žalias varis

Auskarai:ilgis 5,5cm., vario detalės, stiklo karoliukai. Nr. 3 000 153.

Varvekliai

Auskarai:ilgis 10cm., pajuodintos detalės, stiklo karoliukai. Nr. 3 000 148.

Raudonieji koralai

Vėrinys:ilgis 60cm., sendinto sidabro detalės ir raudonieji koralai. Nr. 3 000 084.


2012 m. rugpjūčio 16 d., ketvirtadienis

Stovas papuošalams


Ir jo gamyba čia:
http://adorn-yourself.at.ua/load/ljubiteljam_rukodelija_i_khendmejda_posvjashhaetsja/sovety_uznajom_novoe/maniken_dlja_bus_masterklass/53-1-0-676

Straipsnis iš žurnalo "Ji"

Gydomasis papuošalų poveikis. Ar jis realus?

 

Iš įvairių metalų papuošalai pradėti gaminti neatsitiktinai. Gilioje senovėje buvo tikima, kad jie saugo, globoja, teikia sėkmės bei gydo. Metalo papuošalų terapija tikima ir šiandien. Kai kurie alternatyviosios medicinos specialistai ją gana plačiai taiko praktikoje kaip profilaktinę ar papildomą gydomąją priemonę.
Ką apie visa tai mano oficialusis mokslas? Bandant nustatyti gydomąjį papuošalų poveikį organizmui, atlikta daugybė tyrimų. Vis dėlto, kaip sakoma, taškai dar nesudėlioti. Tikra yra viena: tradicinė medicina metalo ar kitų gydomomis laikomų medžiagų papuošalų praktikoje netaiko. Bent jau oficialiai. Na, o daugelis medikų yra įsitikinę, jog papuošalų gydomosios galios – tarsi savotiškas placebo efektas, t. y žmogui jie padeda ne dėl to, kad iš tiesų yra veiksmingi, o dėl to, kad žmogus tuo tiki.
Kita vertus... pamėginti nieko nekainuoja. Juolab kad žalingo papuošalų terapijos poveikio mokslininkai taip pat teigia neaptikę. Tiesa, daugelis bioenergetikų su tuo nesutiktų. Jų nuomone, netinkamos medžiagos papuošalas gali sutrikdyti žmogaus organizmo veiklą, netgi susargdinti, o taikliai parinktas suteikti energijos bei padėti atsikratyti visokiausių negalių. Deja, patarti, kuo tikėti, o kuo netikėti, negalime. Tiesiog pakalbėkime apie populiariausių papuošalų medžiagų savybes.
Auksas stabdo senatvę
Daugybę amžių auksas yra bene geidžiamiausias metalas, niekada nesenstanti tarptautinė valiuta. Jį vertina ne tik materialių gėrybių vergai, bet ir metaloterapijos specialistai. Pasak jų, auksas veikia tarsi antioksidantas, lėtina organizmo senėjimą. Galbūt dėl to aukso papuošalais taip gausiai dabinosi gražiausios senovės moterys. Žinovai teigia, kad šis metalas tinkamiausias brandžiai damai, kuri nori kuo ilgiau išlikti jauna ir graži.
Aukso vertę pripažįsta net tradicinė medicina. Pavyzdžiui, iš jo gaminami įvairūs medicinos įrankiai ir pan. Manoma, kad auksas spartina žaizdų gijimą, saugo nuo dantų ėduonies, o ant kaklo pakabinta auksinė grandinėlė padeda gydyti širdies ritmo sutrikimus ar net išvengti infarkto. Nuo seno tikėta ir netgi iki šių laikų tikima, kad auksas teigiamai veikia sergančiuosius depresija, epilepsija, net autizmu. Jis mažina įtampą ir teikia kūrybinių galių, grąžina emocinę pusiausvyrą.
Verta žinoti. Nustatyta, kad grynasis auksas dažniausiai nesukelia jokių alerginių reakcijų, tačiau įvairūs jo lydiniai gali įjautrinti organizmą. Taigi prieš pirkdama aukso dirbinį, pasidomėkite, kokia tiksli jo sudėtis. Tarkim, galite būti alergiška geltonajam auksui, o baltasis nesukels jokios reakcijos.
Sidabras ramina
Nuo senų laikų žinoma, jog sidabras turi antibakterinių savybių. Net ir dabar kai kas žaizdoms dezinfekuoti ar spuogams bei pūliniams gydyti naudoja sidabruotą vandenį.
Sidabras turi raminamąjį poveikį, tad jo papuošalais ypač tinka dabintis sergantiesiems visokiomis „hiper-“ ligomis (hipertireoze, hiperaktyvumu ir pan.). Šis metalas teigiamai veikia ir nervų sistemą, mažina kraujospūdį, skatina virškinimą, gerina odos būklę (gydo jaunatvinius spuogus).
Verta žinoti. Jei sidabro papuošalas, kuris nuolat liečiasi su plika oda, patamsėja, tai gali būti kokios nors ligos ženklas. Itin dažnai tai nutinka, kai sutrinka skydliaukės veikla. Teigiama, jog sidabro dirbinys gali patamsėti ir tada, jei žmogus vartoja daug alkoholio.
Varis perspėja apie ligą
Vario itin tauriu metalu nepavadinsi. Tikrų juvelyrikos aistruolių šis metalas paprastai nedomina, tačiau energiniu požiūriu jo menkinti nederėtų. Pasak žinovų, varis taip pat turi gausybę gydomųjų savybių. Archeologai yra pastebėję, kad tolimų mūsų protėvių jis buvo, ko gero, mėgstamiausias ir populiariausias papuošalams naudotas metalas. Galbūt todėl, kad auksas ir sidabras buvo „neįkandami“, bet... šįkart ne apie tai kalba.  
Kuo organizmui gali būti naudingas varis? Manoma, kad jis teikia gyvybingumo ir energijos, teigiamai veikia smegenų veiklą. Gali padėti įveikti įvairius uždegimus, atgauti jėgas po sunkių ligų, gerina kraujo apytaką, gelbsti gydant reumatines bei inkstų ligas.
Verta žinoti. Jei nuo varinio papuošalo oda nuolat ir labai smarkiai patamsėja, vertėtų pasitikrinti sveikatą.
Gintaro galios
Daugelis alternatyviosios medicinos šalininkų ypač vertina gintaro papuošalus. Pasak žinovų, gydomosiomis savybėmis gintaras pranoksta visus metalus, net pačius tauriausius. Kiek čia tiesos, neišmėginę nesužinosime...
Dar antikos laikais gintaras buvo naudotas farmakologijoje kaip sudėtinė įvairių vaistų dalis. Juo žmonės malšino ausų, akių, skrandžio, dantų, sąnarių skausmus. Sutrintu su medumi gydė gerklę. Tam tikra gintaro mikstūra Senovės Kinijoje vartota kaip raminamasis vaistas. Na, o kūdikiams, dar ir praėjusio amžiaus viduryje mamos po kaklu rišdavo gintaro karoliukus tikėdamos, kad jie palengvins dantukų dygimą. Beje, nešlifuoto gintaro karoliai kaip gydomoji priemonė susirgus skydliaukės ligomis naudojami iki šių dienų. Kai kurie alternatyviosios medicinos žinovai, gintaro kišenėse pataria nešiotis ir moterims, kenčiančioms nuo ginekologinių ligų. Beje, viename Druskininkų SPA centre siūloma išbandyti netgi unikalią gintaro aromamuzikos terapija. Šis, medicinos mokslų daktaro Petro Dagilio sukurtas gydymo būdas, yra užpatentuotas ir pagrįstas moksliniais jo gydomojo poveikio tyrimais.
Verta žinoti. Gydymui tinkamiausias natūralus nešlifuotas gintaras. Manoma, kad smarkiai apdorotas ar lydytas praranda daugelį vertingų savybių.
Bižuterijos mėgėjoms
Esate visiškai abejinga tauriųjų metalų ar gintaro spindesiui ir mieliau renkatės spalvingą bižuteriją? Apie gydomąjį jos medžiagų poveikį, ko gero, nelabai yra ką pasakyti. Svarbiausias dalykas, apie kurį verta užsiminti: žiūrėkite, kad toji bižuterija būtų geros kokybės. Pasak specialistų, pigios, prastos papuošalų medžiagos gali smarkiai sudirginti odą ar net sukelti alergiją. Ypač tai pasakytina apie aksesuarus, kurie tiesiogiai liečiasi su oda (t. y. auskarai, žiedai, paprastos ar laikrodžių apyrankės). Jei abejojate papuošalo kokybe, verčiau jo atsisakykite. Na, o jei vis dėlto neatsispiriate jo kerams, stenkitės dėvėti ant drabužių.
Kita vertus... pasak bioenergetikų, nebrangi bižuterija taip pat gali duoti naudos, jei tinkamai pasirinkite jos spalvą. Teigiama, jog kiekviena spalva skleidžia tam tikras vibracijas, kurios aktyviai veikia žmogaus organizmą. Taigi tinkama bižuterija gali tą stygių mažumėlę patenkinti...
  • ♦ Geltona gerina regėjimą, virškinimą bei apetitą, padeda, jei kamuoja nemiga, depresija, nervinis išsekimas.
  • Žalia mažina kraujospūdį, padeda įveikti širdies aritmiją, tachikardiją, malšina dirglumą bei nervingumą, slopina migreną.
  • Mėlyna slopina įvairaus pobūdžio uždegimus, gelbsti gydant gerklės, plaučių, sąnarių ligas, mažina stresą.
  • Violetinė ypač tinka gydant nervinio pobūdžio ligas.
  • Raudona tonizuoja, kelia kraujospūdį, teikia energijos.
  • Balti papuošalai ypač tinka valant organizmą nuo šlakų bei laikantis dietos.
Įdomu žinoti
  • ♦ Yra žinoma, jog ant žmogaus riešo bei rankų pirštų yra daugybė biologiškai aktyvių taškų, susijusių su įvairiais vidaus organais. Ant tam tikrų pirštų užmauti žiedai ar ant riešo nešiojama apyrankė nuolat juos veikia. Deja, ne visada teigiamai. Yra žinoma atvejų, kai, tarkim, ilgai negalėjusi pastoti moteris nustoja mūvėti auksinį tuoktuvių žiedą ir netrukus susilaukia vaikelio. Pasitaiko ir taip, kad netinkama apyrankė ar žiedas, žmogui nė neįtariant, tampa jo blogos savijautos priežastimi. Pavyzdžiui, vienas bioenergetikas pasakojo, kaip į jį pagalbos kreipėsi potencijos sutrikimų turintis vyras. Tik su virgule pavyko išsiaiškinti, kad jo potenciją trikdo masyvus sidabro žiedas.
  • ♦ Bioenergetikai nepataria vienu metu puoštis ir auksiniais, ir sidabriniais papuošalais, nes šių metalų bioenerginės savybės bei poveikis organizmui radikaliai skirtingas. Auksas aktyvina, o sidabras ramina. Tarp kitko, jei burnoje vis dar turite auksu vilktų dantų, kitokių metalų juvelyriniais dirbiniais puoštis taip pat nederėtų.
  • ♦ Bioenergetikai nerekomenduoja žavėtis ir egzotinių kraštų papuošalais, ypač turinčiais ritualinę reikšmę. Pasak jų, neretai nežinomos kilmės bei paskirties kitų kultūrų dirbiniai tampa energijos vampyrais arba net sutrikdo sveikatą.
  • ♦ Gydomųjų savybių iš metalo organizmas pasiima pats, žinoma, jei jam jų reikia. Jei užsisegėte aukso grandinėlę, tai dar nereiškia, kad ji bus naudinga. Egzistuoja teorija, kad gydo ne tie metalai, kurie laikomi gydomaisiais, o tie, kurių stinga konkrečiam organizmui. Tarkim, kai organizmui trūksta vario, sakoma, gryno vario moneta gali net prilipti prie kūno.

2012 m. rugpjūčio 14 d., antradienis

Kolekcija "Klasika"-komplektas Granatas

Auskarai:ilgis 5cm., aukso spalvos detalės, stiklo perliukas, granato skalda, stiklo karoliukai. Nr. K 3 000 506.

Vėrinys: ilgis 48cm., aukso spalvos detalės, stiklo perliukas, granato skalda, stiklo karoliukai.Nr. 3 000 505.


2012 m. rugpjūčio 13 d., pirmadienis

Kolekcija "Klasika"-komplektas Antuanetė

Vėrinys:ilgis 50cm., pasidabruotos detalės, upiniai perlai. Nr. K 3 000 501.

Auskarai:ilgis 5cm., pasidabruotos detalės, upiniai perlai. Nr. K 3 000 502.

Kolekcija "Klasika" -komplektas Barokas

Vėrinys:ilgis 40+8cm.,sendintos aukso spalvos detalės,stiklo perliukas,biseris. Nr. K 3 000 507

Apyrankė:ilgis 22+4cm.,sendintos aukso spalvos detalės,stiklo perliukas,biseris. Nr. K 3 000 508

Auskarai:ilgis 6,5cm.,sendintos aukso spalvos detalės,stiklo perliukas,biseris. Nr. K 3 000 509